LODFIBER LE2MXSC80FF0 Huawei Съвместим 10GBASE-ZR SFP+ 1550nm 80 км DOM Радиоприемник
Ново

LODFIBER LE2MXSC80FF0 Huawei Съвместим 10GBASE-ZR SFP+ 1550nm 80 км DOM Радиоприемник

BGN 16.56

Налично за поръчка

LE2 MXSC80 FF0. Huawei LE2 MXSC80 FF0 е Съвместим. 10 GBase-ZR, SFP+, 1550nm,80 Km радиоприемник.LODFIBER LE2 MXSC80 FF0 Huawei Съвместим 10 GBASE-ZR SFP+ 1550nm 80km DOM радиоприемник 100% Huawei Съвместим 10 GBase-ZR, SFP+, 1550nm,80 Km радиоприемник Технически характеристики : Номер на частта : LE2 MXSC80 FF0 Форм-фактор : SFP+ Тип устройство : Модул радиоприемник Приложение : 10 GBASE-ZR Скорост на пренос на данни : 10 Gbit / с Дължина на вълната : 1550nm Максимално разстояние : 80 км Вида влакна : SMF Конектор : двухшпиндельный LC Работна температура : 0~70 °C Съответства на спецификациите на MSA SFP+.

Декларирани характеристики

Добавки за продукти